Noc vědců

Nemáte program na pátek 26. 9. 2014? Srdečně vás zveme podvečer a večer (18–24 h) na Kotlářskou do přízemí budovy Matematiky (budova č.8), kde můžete zažít Noc vědců a setkání s našimi kolegyněmi a kolegy, popularizátory vědy. Setkáte se i s týmem ELSPAC.

 

Noc vědců a RECETOX

Nemáte program na pátek 26. 9. 2014? Srdečně vás zveme podvečer a večer (18–24 h) na Kotlářskou do přízemí budovy Matematiky (budova č. 8), kde můžete zažít Noc vědců a setkání s našimi kolegyněmi a kolegy, popularizátory vědy. Setkáte se i s týmem ELSPAC.


Nabídnou vám „EXPO 2014“ aneb expozice člověka v dnešním světě: Rady pro dobré hospodyňky, To kdyby Fleming tušil, Mrtvá ryba, taky ryba, Nápojový lístek, Věda v domácnosti a mnohá další odhalení z oblasti toxických látek v životním prostředí formou instalovaných expozic, demonstračních ukázek a řešení zábavných vědeckých úloh včetně možnosti konzultací s vědci z pracoviště RECETOX).

Noc vědců probíhá i na dalších místech v Brně – za Masarykovu univerzitu se účastní Přírodovědecká fakulta, Fakulta informatiky a Mendlovo muzeum a návštěvníky přivítá i Hvězdárna a planetárium Brno na Kraví hoře.

více o akci

 

26.9.2014


Zpět